Ana Sayfa | Hakkımızda

Nadir Baskılı Islak Mendilleri

2007 yılında Nadir Mendil adıyla kurulan bir firmayız. ( Buradan sonra devam edip, 2019 yılında “Nadir Baskılı Islak Mendil” olarak ünvanımızı değiştirdik.)

En geniş ıslak mendil yelpazesini 10 senedir yüksek kalite altında siz değerli müşterilerimizin hizmetinize sunuyoruz. Tüm ıslak mendil ambalajlama gereksinimlerinizi karşılayabilecek çok özel bir makine yelpazesine sahibiz.

Özel etiket mendilleri gibi özelleştirilmiş, özel etiketli ıslak mendilleri tasarlamak ve üretmek için teknik ve uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Birçok markanın reklam ve tanıtım kampanyaları için markalı mendiller üretmesine yardımcı oluyoruz. Size en uygun ürünü tedarik etmemiz için ihtiyacınız dahilinde adet ve tasarımını yapıp, her bütçeye uygun restoranlar için serinletici ıslak mendil hizmetini sunuyoruz.

Mükemmel markalı mendiller oluşturmak için sizinle birlikte çalışıyor ve daha sonra size uygun miktarlarda üretimi gerçekleştiriyoruz.

Alkolsüz ve parabensiz birçok farklı çeşitte kokulu mendil üretimini gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın alternatifli sipariş türleri mevcuttur. Küçük, orta ve büyük boylarına kadar çeşitlerimiz bulunmaktadır. Nadir ıslak mendil ürünlerinin her türlü üretiminde uzmanlaşmıştır. Firmamız müşterinin ihtiyacını bilir ve “En iyi kalite, mükemmel hizmet” kalite politikamız altında hizmetini sağlar.

Whatsapp Satış Hattı
Nadir Ambalaj ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler!