Ana Sayfa | Haberler | Nadir Islak Mendil Yeni Web Sitesine Hoşgeldiniz !
Nadir Islak Mendil TPE Logo

NADİR ISLAK MENDİL YENİ WEB SİTESİNE HOŞGELDİNİZ !

Baskılı Islak Mendillerinde 10 senelik tecrübe ve alanında uzman ekip;

Mükemmel markalı mendiller oluşturmak için sizinle birlikte çalışıyor ve daha sonra size uygun miktarlarda üretimi gerçekleştiriyoruz. Alkolsüz ve parabensiz birçok farklı çeşitte kokulu mendil üretimini gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın alternatifli sipariş türleri mevcuttur. Küçük, orta ve büyük boylarına kadar çeşitlerimiz bulunmaktadır. Nadir ıslak mendil ürünlerinin her türlü üretiminde uzmanlaşmıştır. Firmamız müşterinin ihtiyacını bilir ve En iyi kalite, mükemmel hizmet” kalite politikamız altında hizmetini sağlar. Nadir Islak Mendil müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak, beklentilerinizi karşılama düşüncesi ile dermatolojik olarak test edilmiş cildinize dost ıslak mendil üretim ve hizmetini sunmaktadır.

Serinletici çeşitli koku seçeneklerine sahip ıslak mendiller, balık, pizza ve diğer soslu yemek veya bulaşıklardan sonra elleri temizlemek için idealdir. Her paketin kullanışlı ebadı, bu mendilleri, restoran masalarınızda paket servis torbalarına koymak veya davetlilerinize partilerde, yiyecek pazarlarında ve barbekülerde sunmak için idealdir. Küçük, taşınabilir, kullanışlı ve bir problemi çözüyorlar.

Ek olarak, müşteriler ıslak mendillere ihtiyaç duyduklarında, onları cebinde, çantasında, ceketinde, arabasında veya masasında tutabiliyorlar. Ayrıca, hafif ve düşük maliyetlidir. Müşteri isteği üzerine ürün imajını değiştirmek için en yeni ıslak mendil ve tasarımlar yapılıp ücretsiz ıslak mendil örnekleri gönderilir. Kolay ıslak mendil açılışı ile de kullanımı rahat mükemmel kalitede ıslak mendillerdir.

Ürün Çeşitlerimiz

5×10 cm Islak Mendil6×8 cm Islak Mendil6×10 cm Islak Mendil

6×12 cm Islak Mendil7×10 cm Islak Mendil7×12 cm Islak Mendil

7×14 cm Islak Mendil

Kasım 02, 2019
HABERLER
Whatsapp Satış Hattı
Nadir Ambalaj ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler!